GÜVENLİK VE ACCESS

Bildiğiniz gibi bir firmanın kontrol edilmesi gereken noktalarından bir tanesi de güvenliktir. Bu doğrultuda çalışanlarınızın daha ilk güvenlik noktasından girişinden tutun da firma içerisindeki bölümler arasında dolaşmasına kadar tüm noktaların kontrol altına alınması güvenlik zafiyetini ortadan kaldırmaktadır.

Çalışanlarınızın gerçekten sizin çalışanınız olup olmadığını bilmek en önemli aşamadır. Bu nedenle çalışanınızı sistemimize kayıt ederken firma içerisinde belirlenmiş güvenlik noktalarından (Bilgi işlem, Ar-Ge, Laboratuvar, vs.) geçip geçemeyeceğini daha ilk başta tanımlayabilirsiniz.

Belirlenmiş alanlara sadece saat bazında giriş – çıkışı yetki doğrultusunda sağlayabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Yetkilendirmeler sonrasında hangi saatlerde nerelere giriş yapıldığını raporlayabilir alınan raporları excel, html, Text ya da mail olarak dışarıya alabilirsiniz.

Firmanızı ziyaret eden kişi ya da firmaları ilk güvenlik noktasında kayıt altına alabilir ve kime geldikleri nereden geldikleri gibi bilgileri ziyaretçi programına kayıt edebilirsiniz. Aynı program ile evrak giriş ve çıkışlarını, ürün giriş ve çıkışlarını hatta şirket araçlarınızın giriş ve çıkışlarını kayıt altına alabilirsiniz.

Tüm bu yetkilendirmeler ve kayıt işlemleri tek databese üzerinden takip edilebilmektedir. Diğer lokasyonlarınızın raporları da merkezi sistem üzerinden alınabilmektedir.

Geniş Platform

Database

Sağlam Altyapı

Erişimi Kolay

Güvenli

Kullanıcı Dostu